Zadzwoń
+48 22 393 11 90
Napisz do nas
contact@bb-g.pl
Twój koszyk
0 produkty
Jesteś tutaj: Strona główna
Anuga
Anuga
Anuga 2019
Ponad 7000 wystawców z ponad 100 krajów obecnych na targach Anuga w  Kolonii zaprezentują swojei koncepcje dla całego sektora gastronomicznego w branżach jak: zdrowa żywność, napoje, mięsa, mrożonki, nabiał, pieczywo, gorące napoje, catering. Program  Anuga Kolonia składa się z wysokiej jakości specjalnych pokazów i imprez, które wzbogacają targi w Koloni.
    

   

   
Więcej
ANUGA KOLONIA 7-11 PAŹDZIERNIKA 2017

107 państw, 7 405 wystawców i 165 000 odwiedzających – tak można podsumować targi Anuga 2017 które odbyły się we Wrześniu w Kolonii. Była to okazja nie tylko do tego by nawiązać nowe znajomości i współpracę z firmami z całego świata, ale także wziąć udział w różnorodnych wydarzeniach branżowych, m.in. wykładach i pokazach. To kolejna edycja targów, w której wzięliśmy udział. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, by poznać naszą ofertę.  

Więcej
ANUGA KOLONIA 10-14 PAŹDZIERNIKA 2015

Anuga Kolonia to jedne z najważniejszych imprez targowych w Europie.

Trudno brać udział we wszystkich targach branżowych, organizowanych na świecie. Ale jest kilka imprez, na których wszyscy producenci i użytkownicy chcą być. Jednym z nich jest wystawa Anuga w Kolonii, oferująca olbrzymi wybór artykułów spożywczych i fantastycznej infrastruktury. W tym roku na targach pojawiło się ponad 6 800 wystawców z ok. 100 krajów, którzy zaprezentowali swoją ofertę uczestnikom. Była to świetna okazja do zawarcia nowych znajomości z osobami z branży oraz nawiązania współpracy z innymi firmami. 
Na targach pojawiło się także stoisko Big Brands Group. Mielismy okazję zaprezentowac nasze produkty uczestnikom z różnych stron świata i nawiązać kontakty z wieloma firmami. Liczymy na to, że przełożą się na owocną współpracę w przyszłości.
 

Więcej
ANUGA KOLONIA 5-9 PAŹDZIERNIKA 2013
Więcej

Regulamin Strony | Polityka Cookies | Polityka Prywatności

Copyright © 2023 by BB-G. All rights reserved.
Projekt i realizacja: www.jellinek.pl