Zadzwoń
+48 22 393 11 90
Napisz do nas
contact@bb-g.pl
Twój koszyk
0 produkty
Jesteś tutaj: Strona główna
ISM
ISM
ISM Kolonia 2020

Targi ISM Kolonia 2020

Podczas tego wydarzenia na Targach Kolońskich udział wzięło prawie 1700 wystawców z ponad 70 krajów, wśród których byli zarówno liderzy rynku, duże koncerny, jak i mali, lokalni producenci. W ośmiu halach na powierzchni 120 tys. m2 pokazali oni gotowe produkty cukiernicze, przekąski i kawę w czytelnie wydzielonych sektorach. Dla zwiedzających, których zgodnie z oczekiwaniami organizatorów było ok. 38,5 tys., targi w Kolonii to najlepsza okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z nowościami i nawiązać kontakty handlowe.

 

 

 
Więcej
ISM Kolonia 2019
Targi ISM to największe na świecie targi słodyczy i przekąsek. Około 1600 krajowych i międzynarodowych wystawców zaprezentuje cały asortyment cukierniczy dostępny na całym świecie we wszystkich dziedzinach począwszy od czekolady i słodyczy, pieczywa i przekąsek, po lody i surowe masy. Produkty sezonowe są szczególnym przedmiotem oferty i sprawiają, że targi cukiernicze ISM w Kolonii są niezbędnym barometrem trendów. Towarzyszący program wspierający koncentruje się również na informacyjnych potrzebach przemysłu i handlu z interesującymi kluczowymi tematami.

     

   

    
Więcej
ISM Kolonia 28-31 STYCZNIA 2018

W styczniu 2018 w Kolonii odbyła się 48 edycja targów słodyczy ISM, w której wzięło udział 1660 wystawców z 73 krajów. Wśród nich znajdowały się zarówno najbardziej znane światowe koncerny oraz mali producenci. Targi ISM to największe i najważniejsze tego typu wydarzenie na świecie. W tym roku uczestniczyło w nim także Big Brands Group, by zaprezentować swoją ofertę i nawiązać współpracę z nowymi partnerami biznesowymi.

Więcej

Regulamin Strony | Polityka Cookies | Polityka Prywatności

Copyright © 2023 by BB-G. All rights reserved.
Projekt i realizacja: www.jellinek.pl