Zadzwoń
+48 22 393 11 90
Napisz do nas
contact@bb-g.pl
Twój koszyk
0 produkty
Komunikacja w 15 językach

Kontakt

Big Brands Group to międzynarodowa spółka ulokowana w Polsce, z siedzibą na przedmieściach Warszawy. Jesteśmy firmą otwartą na kontakt. Wybierz osobę kontaktową, której szukasz lub zostaw nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefon. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia nas w naszej siedzibie. Dowiedz się kim jesteśmy oglądając film 3’


Obowiązek informacyjny

Big Brands Group
z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka Jawna
Kostowiec 18
05-832 Rozalin
Polska

NIP-PL: 7010338388
REGON: 146049119
KRS: 0000903362
contact@bb-g.pl

+48 22 393 11 90
Fax: 22 460 04 78

Napisz do nas

Jesteś zainteresowany współpracą? Wypełnij poniższy FORMULARZ, a my skontaktujemy się najszybciej, jak to możliwe.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Big Brands Group, Sp. z o.o. Sp. komandytowa, Kostowiec 18, 05-832 Rozalin z w celu uzyskania odpowiedzi na moje zapytanie kontaktowe oraz nawiązania dalszej współpracy na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego IOD Paweł Maliszewski, iod@perfectinfo.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zarząd

Mohamed Daoudo
Prezes
Języki: RO, AR, EN
+48 22 393 11 90
...............................
mohamed.daoudo@bb-g.pl
Mehdi Meftah
Dyrektor Zarządzający
Języki: AR, FR, EN, DE, PL
+48 22 393 11 90
...............................
mehdi.meftah@bb-g.pl

Dział Exportu

Mohamed Ali Meftah
Dyrektor Działu Eksportu
Języki: AR, FR, EN
+48 797-501-093
mohamedali.bb-g
dally.meftah@bb-g.pl
Marta Zawadzka
Zastępca Dyrektora Zarządzającego
Języki: EN, RU, PL
+48 797-502-318
marta.zawadzka.bbg
marta.zawadzka@bb-g.pl
Helmi Meftah
Specjalista ds. Exportu
Języki: AR, FR, EN
+48 515-455-549
helmimeftah
helmi.meftah@bb-g.pl
Anis Tabarki
Specjalista ds. Exportu
Języki: AR, EN, FR, IT, PL
+48 518-754-430
anis.bb-g
anis.tabarki@bb-g.pl
Ben Aich Marwen
Specjalista ds. Exportu
Języki: AR, FR, EN, PL
+48 797-501-094
ben.marwen
ben.marwen@bb-g.pl
Cristina Negru-Voda
Specjalista ds. Exportu
Języki: RU, EN, RO
+40 730 630 303
cristina.bb-g
cristina.negru.voda@bb-g.pl
Sami Baklouti
Specjalista ds. Exportu
Języki; AR, FR, EN, PL
+48 797-502-071
sami.baklouti.bbg
sami.baklouti@bb-g.pl
Mohamed Nabil Chaabane
Specjalista ds. Exportu
Języki: EN, RO,RU
+48 797 502 223
mohamed.chaabane.bbg
nabil.chaabane@bb-g.pl
Dorota Matuszewska
Asystentka ds. Exportu
Języki: PL, EN
+48 518-010-063
dorota.bbg
dorota.matuszewska@bb-g.pl
Paulina Rykaczewska
Asystentka ds. Exportu
Jezyki: PL, EN
+48 518-010-063
paulina.bb-g
paulina.rykaczewska@bb-g.pl
Wael Ben Naima
Specjalista ds. Exportu
Języki: EN, AR, FR
+48 797 502357
wael.ben.naim.bbg
wael@bb-g.pl

Dział Zakupów

Joanna Oksiuta
Dyrektor ds. Importu
Jezyki: EN, DE, PL
+48 797-501-091
joanna.oksiuta.bbg
joanna.oksiuta@bb-g.pl
Rafał Polewski
Dyrektor ds. Zakupu Krajowego
Języki: EN, PL
505-203-276
rafal.polewski.bbg
rafal.polewski@bb-g.pl

Dział Sprzedaży Krajowej

Sylwia Zientała
Dyrektor Działu Sprzedaży Krajowej
Języki: PL, EN
+48 797-501-098
sylwia.bbg
sylwia.zientala@bb-g.pl
Robert Panasiuk
Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej
Języki PL, EN
+48 797-502-361
robert.panasiuk.bb-g
robert.panasiuk@bb-g.pl
Monika Kotyńska
Specjalista ds. Sprzedaży
Języki: PL, EN
+48 505 908 418
monika.kotynska.bbg
monika.kotynska@bb-g.pl

Dział Marketingu

Paweł Zawadzki
Kierownik Działu Marketingu
Języki: PL, EN
+48 515-283-801
pawel.zawadzki.bbg
pawel.zawadzki@bb-g.pl

Dział Logistyki

Piotr Słowiński
Dyrektor Działu Logistyki
+48 797-502-354
piotr.slowinski.bb-g
piotr.slowinski@bb-g.pl
Paweł Kozłowski
Kierownik Magazynu
+48 797-502-332
pawel.kozlowski.bbg
pawel.kozlowski@bb-g.pl

Dział Administracji

Magdalena Dębska
Kierownik Działu Administracji
Języki: PL, EN
+48 519 341 777
magdalena.debska.bbg
magdalena.debska@bb-g.pl

Dział Finansowy

Riadh Zarrouk
Dyrektor Finansowy
Jezyki: AR, FR, EN
+48 797-500-082
riadh.zarrouk7
riadh.zarrouk@bb-g.pl
Do góry

Regulamin Strony | Polityka Cookies | Polityka Prywatności

Copyright © 2021 by BB-G. All rights reserved.
Projekt i realizacja: www.jellinek.pl