Zadzwoń
+48 22 393 11 90
Napisz do nas
contact@bb-g.pl
Twój koszyk
0 produkty
Jesteś tutaj: Strona główna
Nasz klient
Nasz klient

Kim jest nasz Klient?

Big Brands Group jest jak hurtownia, gdzie zamawiasz to, czego potrzebujesz, nie zważając na dystans, format biznesu czy czas.

Szeroki wybór setek najbardziej popularnych produktów jest w naszym magazynie dostępny dzień w dzień. To dlatego tysiące klientów wybrało nasz dział eksportu jako część swojego zespołu zakupowego. Integrujemy świat handlu FMCG. Spotykamy się z najbardziej wymagającymi żądaniami najpoważniejszych partnerów biznesowych.

 

Kogo obsługujemy?Obsługujemy najbardziej znanych na świecie detalistów, a także lokalne sieci handlowe:

 


Oto, co oferujemy, jeśli chodzi o głównych producentów, a liczba dostawców i marek rośnie każdego dnia: 


Nasze usługi

Nasza firma posiada duże doświadczenie w opiece nad dystrybucją marek nie tylko za granicą, ale również w kraju, dostarczenie towaru do międzynarodowych sieci handlowych, hurtowni i mniejszych grup zakupowych. Dlatego spółka Big Brands Group często wybierana jest jako krajowy i międzynarodowy przedstawiciel danej marki na zasadach wyłączności. Oferujemy również działania marketingowe i budowanie marki.

 


Big Brands Group oferuje 4 płaszczyzny współpracy:

 

Mając tysiące kontaktów, pomagamy również w uzyskaniu odpowiedniego łącza biznesowego między producentami marek własnych a grupami kupujących, które poszukują solidnego dostawcy. Dostarczamy kompleksowe usługi na 4 powyższych poziomach dzięki wysokiej efektywności operacyjnej.

 

Oprócz 500 najlepszych marek, oferujemy:Zajrzyj tutaj, by dowiedzieć się jak to zrobić.Nasz dynamiczny rozwój wskazuje jak potrzebna jest taka działalność, którą prowadzimy. Dołącz do nas już dziś. Wypełnij puste pola i zostań naszym klientem już teraz.

 

Zobacz najlepsze marki tutaj.

Nasze MARKI:


 

 

Regulamin Strony | Polityka Cookies | Polityka Prywatności

Copyright © 2023 by BB-G. All rights reserved.
Projekt i realizacja: www.jellinek.pl