Zadzwoń
+48 22 393 11 90
Napisz do nas
contact@bb-g.pl
Twój koszyk
0 produkty
Jesteś tutaj: Strona główna
Targi
Targi

Targi międzynarodowe to najlepszy sposób, aby się poznać i efektywnie ustalić zakres współpracy, dlatego zachęcamy do omówienia spotkania podczas nadchodzących imprez targowych:

ISM Kolonia 2020

Targi ISM Kolonia 2020

Podczas tego wydarzenia na Targach Kolońskich udział wzięło prawie 1700 wystawców z ponad 70 krajów, wśród których byli zarówno liderzy rynku, duże koncerny, jak i mali, lokalni producenci. W ośmiu halach na powierzchni 120 tys. m2 pokazali oni gotowe produkty cukiernicze, przekąski i kawę w czytelnie wydzielonych sektorach. Dla zwiedzających, których zgodnie z oczekiwaniami organizatorów było ok. 38,5 tys., targi w Kolonii to najlepsza okazja, by w jednym miejscu zapoznać się z nowościami i nawiązać kontakty handlowe.

 

 

 
Więcej
Anuga 2019
Ponad 7000 wystawców z ponad 100 krajów obecnych na targach Anuga w  Kolonii zaprezentują swojei koncepcje dla całego sektora gastronomicznego w branżach jak: zdrowa żywność, napoje, mięsa, mrożonki, nabiał, pieczywo, gorące napoje, catering. Program  Anuga Kolonia składa się z wysokiej jakości specjalnych pokazów i imprez, które wzbogacają targi w Koloni.
    

   

   
Więcej

Zobacz więcej

Dotychczasowe wydarzenia, w których mieliśmy okazję uczestniczyć i poznać naszych klientów

Regulamin Strony | Polityka Cookies | Polityka Prywatności

Copyright © 2023 by BB-G. All rights reserved.
Projekt i realizacja: www.jellinek.pl