Badania wzroku w Big Brands Group – razem z Kodano Optyk dbamy o wzrok naszego zespołu 👓
W Big Brands Group wierzymy, że troska o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników to inwestycja, która zawsze się zwraca. Dlatego z ogromną radością zorganizowaliśmy Eye Examination Day – wyjątkowy dzień poświęcony profilaktyce wzroku, we współpracy z Kodano Optyk.
Specjaliści z Kodano odwiedzili nasze biuro z profesjonalnym sprzętem diagnostycznym, oferując pracownikom kompleksowe badania wzroku. Dzięki temu każdy mógł w wygodny i szybki sposób skontrolować kondycję swoich oczu, bez potrzeby wychodzenia z biura.
Inicjatywa spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem – nasi pracownicy docenili możliwość zadbania o zdrowie w miejscu pracy, a przy tym zyskali cenne wskazówki dotyczące higieny wzroku podczas pracy przy komputerze.
Serdecznie dziękujemy Kodano Optyk za profesjonalizm, zaangażowanie i świetną współpracę – dzięki nim Eye Examination Day okazał się pełnym sukcesem!
